יבוא דלתות

הליוס סחר בינלאומי בע”מ הכתובת שלכם לרכש מסין

אז בשעה טובה סיימתם את השיפוץ בית וגיליתם שדלתות פנים ודלתות חוץ הם הוצאה גדולה בישראל, כאשר מרבית מן הספקים מגלמים בעלויות מופרזות אילו גם את הוצאות שכירות מקום, עובדים, מיסים , ומשכורות של העסק שלהם. ומי שמשלם על כל זה בסופו של דבר הוא הצרכן.

יבוא דלתות מסין הם הפתרון המשתלם שהרבה ישראלים הבינו בשנים האחרונות כדי לחסוך הרבה כסף.

יש שמנסים לייבוא לבד ובחוסר ידע נתקלים בקשיים רבים, לכן חשבו לקחת חברה מלווה בתהליך כדי לחסוך עלויות “לימוד עצמי” מיותרות.

לכל סוג פריטים בעיצוב הבית יש רובעים מיוחדים ומפעלים בסין, כמו כן גם ביבוא דלתות חשוב להכיר את הספקים הסינים, את הדרך הנהוגה לנהל משא ומתן איתם, מה נחשב ללגיטימי ומה נחשב לחצוף וחוסר כבוד, שהמטרה העיקרית לחסוך בעלויות כאשר מייבאים דלתות מסין אפשר “להתפנק” בשידרוגים רבים ולקבל איכות הרבה יותר גבוה למחיר התקציב , חומרים חזקים יותר, ידיות מעוצבות והרבה דגמים מקוריים שעוד לא ראיתם בארץ.

בדירת מגורים פרטית מספר הדלתות בדירת 3 חדרים ממוצעת הוא בערך 5 דלתות פנים ועוד דלת אחת חיצונית או שניים אם יש חדרי שירות, מדרגות או מחסנים בחצר.

כאשר דלתות מהוות חלק משמעותי בעיצוב הבית כדאי לשקול את אפשרויות היבוא השונות 

בעלי עסקים המתכננים להתרחב, לשפץ או להיכנס למבנה חדש, צריכים לקחת את יבוא דלתות מסין בחשבון מכיון בדרך כלל לא מדובר בהוצאה של דלתות בודדות.

בעסקים שונים ישנם גדלים שונים של חללים, כאשר בנייני משרדים נושא הדלתות מתחיל להוות חלק ניכר בתקציב הבנייה והשיפוץ ויכול להגיע גם להוצאה של עשרות דלתות.

הליוס חברה ליבוא מסין מתמחה ביבוא דלתות מסין לכל סוגי העסקים, כאשר המומחיות היא בהגדרת שילוח ימי כמותי, סידורי הניירת בנמל בצד הסיני ובצד הישראלי, עמילות מכס לעסקים והוצאת חשבוניות מס לצורך הכרה וקיזוז בהוצאות, בחירת מפעל העומד בתקני האיכות והבטיחות הישראלית, התאמה אישית לצירי דלתות וגדלים ישראלים, משא ומתן תוך חתירה למחיר הטוב ביותר, משא ומתן על זמני ייצור והספקה ועוד.

כל מה שנדרש ממכם לעשות הוא לצור איתנו קשר, להסביר לנו קצת על הפרויקט שלכם ואנחנו נדאג למצוא עבורכם את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר

בין לקוחותינו