יבוא מסין תכולת בית

הליוס סחר בינלאומי בע”מ הכתובת שלכם לרכש מסין

שחושבים על עיצוב הבית, לא תמיד לוקחים בחשבון את כל העלויות מסביב אז מעבר לעלות הרהיטים עצמם ועלות ההובלה, ישנם אלמנטים אחרים שתרצו לשנות “על הדרך”. כי אם כבר עיצבתם מטבח חדש למה לא להחליף גם את התאורה, הריצוף והשיש הישן?

כאשר החישוב כללי של העלויות מתחיל לחרוג מהתקציב, לפני שמתחילים לקצץ ולוותר על תוספות ושדרוגים בעיצוב או להתפשר על איכות בשביל מחיר. כדאי לשקול אפשרות לבוא מסין של תכולת בית מלאה.

למה יבוא מסין תכולת בית כדאית?

קודם כל מחיר, כמו שאתם יכולים לנחש ישנם פערי מחירים לא קטנים בין ספקים ישראלים לבין המפעלים היצור בסין, בכל זאת החנויות בישראל צריכות להתפרנס..

אז כאשר קונים כיסא תלמיד לילד אולי אין צורך לרוץ לקניות מעבר לים, אבל כשמדובר בריהוט או שיפוץ של חדר אחד או יותר בית כבר חייב לקחת בחשבון את אפשרות היבוא.

יבוא ריהוט גן

הסחורות שמגיעות מסין לחנויות עיצוב הבית בישראל בדרך כלל מגיעות מאותם קטלוגים ופחות או יותר מאותם רובעי עיצוב בסין, אז אל תדאגו אם לא מצאתם ריהוט שאהבתם ישנם עוד מאות חנויות עם מגוון שונה ורחב יותר של אפשרויות.

יבוא ריהוט גן מסין יכול להיות פשוט ביותר כאשר מעורב בתהליך מומחה בתחום. 

הליוס מנגישה לכל משפחה או עסק את האפשרות ליבוא ריהוט מסין בקלות, הליוס מכירה את השוק הסיני ואת הספקים השונים ותחסוך לכם הרבה זמן וכאבי ראש בדרך לריהוט החדש שרציתם 

יבוא שולחנות

משרדים רבים מוצאים סכומי עתק על ריהוט משרדי כשהעלות העיקרית היא עלות השולחנות, הליוס מלווה עסקים רבים בדרך לקיצוץ נרחב בהוצאות על ידי יבוא שולחנות מסין.

אז כמה כבר תחסכו? התשובה היא הרבה! ממוצע עלויות שולחנות בישראל גדול לעיתים גם ביותר מכפול ממחירי שולחנות בסין, אז תעשו את החישוב כאשר מדובר בכמה שולחנות.

אנו מודעים להתלבטויות והחששות שיכולות למנוע מבעל עסק לחסוך משמעותית, לכן אנחנו כאן כדי שלא תצטרכו ללמוד סינית, כדי שלא תצטרכו לצאת למסע מסביב לעולם, כדי שלא תצטרכו להתווכח עם עמיל המכס בנמל, כדי שתישארו בידיים טובות שיטפלו לכם בכל התהליך עד לקבלת הריהוט החדש למשרד, אז דברו איתנו ונתכנן את העיצוב החדש ביחד!

בין לקוחותינו