יבוא מסין

הליוס סחר בינלאומי בע”מ הכתובת שלכם לרכש מסין

יבוא מסין הופך ליותר ויותר נפוץ עם השנים, בשל האפשרות לקחת חברת לווי המתמחה בייבוא מסין ולהפוך את התהליך לפשוט יחסית, מהנה וחוויתי.

בעת שיפוץ הבית מוצרי הגמר כמו כלים סניטרים, קרמיקות, שייש, חיפוי פרקטים וכולי הם נתח נכבד מעלות השיפוץ הכוללת, לכן רבים המעוניינים לקצץ בעלויות כבדות אילו פונים לתהליך יבוא מסין.

בעולם בו אחוזי ייצור המוצרים הגבוה נמצא בסין, אין ספק שגם אם תמצאו איזה מוצר שאהבתם מספק ישראלי תגלו שגם הוא יוצר בסין, אז למה לא לחתוך את עלות התיווך?

אז ראשית, רבים נרתעים מהליך רכישה לא מוכר ובצדק, בסופו של דבר לא מדובר על להכנס אחר הצהרים לחנות קרמיקה בעיר ולבצע רכישה אלא לסמוך על מוכר שנמצא בקצה השני של העולם. 

שנית, אם לא מדובר על ייבוא בנסיעה לסין פיזית, לא תוכלו לראות את מוצר בעיניכם מלבד בתמונות. מה שיכול לעורר דאגה לגבי האיכות.

לכל זה כמובן יש פתרון, הליוס היא בין חברות היבוא מסין המקצועיות ביותר שמלווה כל רוכש בכל שלב ושלב.

יבוא שולחנות מסין

חלק ניכר מהמיבוא מסין הוא יבוא רהיטים, יבוא שולחנות מסין הוא אחד מהם.

גם כן כמו בכל תהליך היבוא, הליוס דואגת לכם שתקבלו הביתה שולחן איכותי בעלות נמוכה.

כאשר מדובר בעסק או משרד, יבוא שולחנות מסין הופך לתהליך חיוני ביותר. כמה שתצליחו להפגין כישורי מיקוח עם הנגר המקומי לא תצליחו להגיע למחירי הריצפה במו בסין, אז אם מדובר מספר שולחנות אתם חייבים לדעת על האופציה לייבוא.

אנו מודעים לסידורים והריצות הרבות שיש לעסק חדש וגם לעסק קיים שמחליט להתרחב או לעצב מחדש את המשרד, לכן אנחנו דואגים לכם להכל, לנהל את המשא ומתן, לבחור את המפעל המקצועי ביותר, החומרים האיכותיים ביותר, העלויות ובעיקר לא תצטרכו לדאוג לשילוח עצמו, לעמילות מכס, וניירות הנמלים.

יבוא שיש

יבוא שיש מסין רלוונטי אבל כל שיפוץ, אבל משמעותי מבחינת מחיר הרבה יותר כאשר מדובר בכמות.

גם עלויות מסביב מחושבות בהתאם, לכן חשוב שתדעו ששיש זה לא הדבר היחיד שתוכלו לייבא בזול קחו בחשבון שאת כל המטבח, או את כל שאר חדר האמבטיה תוכלו לייבא ביחד איתו.

הליוס כאן בשבילכם, דברו איתנו על התוכנית שלכם  לבית או לעסק.

בין לקוחותינו