עשרת הדיברות

הליוס סחר בינלאומי בע”מ הכתובת שלכם לרכש מסין

יבוא מסין -עשרת הדיברות ליבוא מסין
בני יחזקאל

יבוא מסין :עשרת הדיברות – יבוא מסין ללא טעויות.

יבוא מסין -מוצרים וגם שירותים כללי עשה ואל תעשה.

1.יבוא מסין כלל 1 – אל תנסה להוריד את מחיר המוצר ב- יבוא מסין לגבול לא הגיוני.

ברגע שהספק הסיני מרגיש שאינו מרוויח מספיק ועדיין רוצה לקבל את ההזמנה של היבואן -הספק הסיני יחסוך בדברים שבדיעבד יגרמו ל- יבוא מסין להיכשל ולך נזק גבוה פי עשרות מונים מהחיסכון הקטן שכפית על הספק הסיני שלך.
הספק הסיני ינסה לחסוך בעלויות שלו בדרכים שונות ויצירתיות שבסופו של דבר יפגעו ב- יבוא מסין ובך.

2. יבוא מסין כלל 2 -כבד את הספק הסיני וראה בו שותף ולא יריב-שותף ל – יבוא מסין.

אל תתנשא ואל תעליב.התייחס בכבוד למנהגיו ודעותיו של הספק הסיני גם אם יראו לך משונים.

3. יבוא מסין כלל 3 -אל תתעלם משאלות הספק מסין – דבר קריטי ב- יבוא מסין.

בדרך כלל כאשר הספק הסיני מבקש להבהיר נקודות שאינן ברורות לו הדבר מעיד שיש לספק הסיני רצון כן ש : יבוא מסין יהיה מוצלח וללא תקלות.התעלמות משאלות של הספק הסיני ואי הסבר נכון יגרום ל -> יבוא מסין להיכשל ולתוצאות עגומות של ה- יבוא מסין בהמשך, לביזבוז זמן ,כסף ואנרגיה מיותרת גם של הספק הסיני וגם של ה-יבוא-ן מסין.

4. יבוא מסין כלל 4 -נסה להסביר את דרישותיך לספק הסיני בצורה הברורה ביותר.

זכור היטב כי בצד הסיני לא תמיד יש מישהו שמבין את כל מה שאתה מסביר (שפה ,אינטונציה של הדיבור וכו) למרות ש-הספק הסיני לרוב יאמר על הכול כן כן-כן.
אין בעיה – מיי גוון ג’יי בשפת הספק הסיני – בשלב זה הוא רוצה את ההזמנה מה-יבוא/ן מסין ולא רוצה להערים בעיות ב : יבוא מסין.

5. יבוא מסין כלל 5 – אל תניח שמה שלך מובן — מובן גם לספק הסיני.

טעות נפוצה היא לחשוב שמה שאנו רואים כלבן גם הספק הסיני רואה כלבן. דבר זה מכשיל לעיתים קרובות את ה-יבוא מסין.
אנו באים מתרבות אחרת וגדלנו והתפתחנו אחרת מהתרבות של הספק הסיני. לכן דברים שלנו מאוד מובנים ולהיפך לא תמיד יהיו ברורים לספק הסיני.

6. יבוא מסין כלל 6 – אל תמעיט בערך עצמך.

אתה בא עם ידע ניסיון ויכולות שגם הספק הסיני יכול ללמוד ממך המון ולשפר את יכולותיו. הידע שלך שווה כסף גם לספק הסיני . לכן תחשוב על כך שמידה מסוימת אתה עוזר לספק הסיני לא פחות ממה שהוא עוזר לך ב-יבוא מסין.

7. יבוא מסין כלל 7 -אל תבוא בדרישות לא הגיוניות או לא רציניות לספק הסיני דבר שמעיד על בורות או חוסר נסיון.

לעיתים אנו נוטים לבקש דברים כיוון שהספק הסיני לא אומר דבר ונראה לנו שנוכל להמשיך ולדרוש מהספק הסיני דברים נוספים. זו טעות קשה וה – יבוא מסין בסופו של דבר עלול לא להתבצע כלל או שה – יבוא מסין יתבצע עם הרבה מכשולים כי הספק הסיני פשוט ינתק מגע או שה – יבוא מסין יתבצע לאחר הרבה עיכובים כי הספק הסיני יחפש דרכים לרצות את ה – יבוא-ן מסין.


8.יבוא מסין כלל 8 – הקשב למה שהספק הסיני אומר לך.

הוא בעל ידע,נסיון,יכולת ומכיר את השוק לעיתים לא פחות ממך.
הוא יכול ללמד אותך דברים שאינך יודע ועליך להקשיב היטב.זה יעזור לך ללא ספק ב – יבוא מסין. הקשב גם למה שהספק הסיני אומר בין השורות תוכל ללמוד מכך רבות ובעיקר תוכל לשפר את ה- יבוא מסין בפעם הזאת ובפעמים הבאות שתבצע יבוא מסין.

9. יבוא מסין כלל 9 – גם אם אתה יודע את השפה הסינית – אל תאמר או תראה.

על ידי הקשבה לשיחות בין המנהל הסיני לזוטרים או להתייעצות בניהם תוכל ללמוד הרבה מבלי לחשוף את עצמך. זה חשוב מאוד בתהליך יבוא מסין .כמו כן יתכן שאם תראה לספק הסיני שאתה מבין את השפה הסינית ידברו איתך בשפה הסינית ואז יש להם יתרון עליך או שלעיתים כלל לא תבין מה הם אומרים בשפה הסינית שלה ניבים רבים.מה שכן -אם אתה מכיר את השפה אתה יכול להראות להם שיש מספר מילים שניסית ללמוד בשפה הסינית -זה מאוד מחמיא לסינים.

10. יבוא מסין כלל 10 – אל תהיה חסר סבלנות בהתנהלותך עם הספק הסיני -ה-יבוא מסין עלול להיפגע מכך..

כמו שאוכל עושים באהבה יבוא מסין עושים עם הרבה סבלנות אורך רוח ועצבי ברזל.
היבוא סין מתיש לעיתים מעצבן ןלא מובן. התאזר בסבלנות רבה ואורך רוח. יש ישתלם בסוף כי ה -יבוא מסין יגיע ללא בעיות.

יבוא מסין – הטיפ הנוסף ולעיתים החשוב ביותר:

ב- יבוא מסין אל תבטיח הבטחות לספק הסיני – במיוחד הבטחות שלא תוכל לעמוד בהם.הספק הסיני מיייחס חשיבות רבה לכל הערה,הבטחה בקשר ל-יבוא מסין. אם סיפרת לספק הסיני משהו או הבטחת משהו לא בדוק אמיתי או שביכולתך לקיים תפסיד את אמונו של הספק הסיני ומכאן הדרך קצרה לכך שבפעם הבאה שתבצע יבוא מסין יתייחס אליך הספק הסיני בפחות כבוד,לא יהיה גמיש ולא יסכים לכמויות שלך ולמחירים שתרצה מה שיעצור לעיתים לגמרי את ה-יבוא מסין ויתחיל תהליך חדש של חיפוש ספק סיני אחר ל-יבוא מסין.

בין לקוחותינו