קניות בסין לבית

הליוס סחר בינלאומי בע”מ הכתובת שלכם לרכש מסין

יבוא מוצרים מסין לישראל

מאז תחילת שנות ה-2000, סין הייתה שותפת הסחר הגדולה ביותר של ישראל. היקף היצוא הישראלי לסין גדל ב-400% בין השנים 2001 ל-2009. גם היקף היבוא הישראלי מסין גדל במידה ניכרת, אך חשיבותו היחסית קטנה בהרבה מזו של היצוא של ישראל למדינה.

עיקר היבוא הישראלי מסין עד היום כלל בעיקר בגדים, צעצועים, אלקטרוניקה ומכשירי חשמל לבית.

בשנת 2011 ייבאה ישראל מסין סחורות בשווי 2.93 מיליארד דולר. בשנת 2017, יבוא מוצרים מסין לישראל הסתכם ב-4.14 מיליארד דולר. עיקר יבוא זה הוא בצורת מכונות וציוד לתעשייה ולתקשורת, בהתאמה.

היבוא הישראלי של סחורות סיניות היווה 2% מסך היבוא בשנת 2016. ישראל ייבאה סחורות מסין בשווי 1.3 מיליארד דולר, בעוד שהיצוא עמד באותה שנה על 7.9 מיליארד דולר.

המוצרים באותם שנים הם בעיקר אלקטרוניקה, מכונות, כימיקלים ומתכות. זאת בשל היותה של ישראל מרכז לייצור אלקטרוניקה במזרח התיכון ובאפריקה, כאשר חברות ישראליות רבות מסתמכות במידה רבה על חברות סיניות עבור שרשרת האספקה שלהן.

קניות בסין לבית בישראל

קניות בסין לבית יכולות להיות מגוונות כמו שנאמר, במיוחד בכל הנוגע לריהוט.

ריהוט הוא הוצאה גדולה וריהוט הבית הוא השקעה גדולה.

קניות רהיטים בסין עברו שינוי על ידי האינטרנט והמסחר האלקטרוני, וללקוחות קל יותר למצוא רהיטים באינטרנט.. קניות רהיטים בסין יכולות להתבצע בעזרת מעצבים, לקוחות יכולים גם לחקור באינטרנט לפני ביצוע רכישה.

יבוא תכולת בית מסין

יבוא רהיטים, מכשירי חשמל לבית ומוצרי בית אחרים מסין הפך לדרך פופולרית עבור אנשים לרהט את מרחב המחיה שלהם.

מפעלים סיניים מייצרים ללא הרף כמות אינסופית של מוצרים חדשים, מה שמאפשר לנו למצוא פריט במחיר סביר לכל טעם. המחיר לרוב זול ב-50% לפחות מאשר באירופה או בארצות הברית.

זה לא נדיר שאנשים בסופו של דבר מזמינים מספר פריטים בבת אחת וחוסכים בעלויות המשלוח. כאשר אין בעיות בתהליך המכס, כדאי לשקול יבוא תכולת בית מסין

קניות לבית בסין

תעשיית המסחר האלקטרוני הסינית ראתה צמיחה אקספוננציאלית בעשור האחרון. השוק הקמעונאי של סין גדול כיום פי שלושה מזה של ארה”ב, כאשר יותר ממחצית מכלל הצריכה נעשית באינטרנט.

מדי יום, מיליוני צרכנים גולשים בחנויות מקוונות ומחפשים קניות לבית בסין, ועכשיו רבים קונים את הסחורה שלהם ממוכרים בחו”ל באמצעות אתרים מוכרים כמו עליבאבא או אליאקפרס כדי לקנות יבוא זול מיצרנים בחו”ל או מקומיים.

כיום, יותר ויותר אנשים מתחילים לבצע רכישות המבוססות בעיקר על ביקורות שהם קראו במקום לרכוש ולבצע קניות בסין לבית ולפריטים שהם מזהים בחנות ללא כל הדרכה. ביקורות מספקות תחושת היכרות עם קונים שאולי לא בטוחים כמה להשקיע במוצר.

איך מייבאים ריהוט לבית מסין

יבוא רהיטים מסין אינו פשוט כפי שהוא נראה במבט ראשון. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כגון עלות המשלוח והזמן שעשוי לקחת עד לקבלת ההזמנה.

אם אתה מייבא עבור עסק, עליך להיות מודע לכך שייתכנו מכסים ומסים בגין יבוא סחורה לארצך. זה יהיה תלוי בחוקים ובתקנות האישיים של המדינה. יש גם סיכוי שהסחורה שלך לא תענה על הצרכים או הציפיות שלך – אז אם אפשר, נסה תמיד לראות אם אתה יכול למצוא קמעונאי בינלאומי שמוכר רהיטים בסגנון ובגודל שאתה צריך.

 

ייבוא ספות מסין

תהליך ייבוא ספות מסין מתחיל בשלב המשא ומתן. ממשלת סין רוצה שתשקול היטב את כל היבטי הייצור והיצוא לפני שתיתן להם רישיון יצוא. עליך להיות בטוח שהמוצר שלך עומד בכל התקנים לפני שהם מעניקים לך רישיון יבוא.

השלב השני הוא שלב הבדיקה, הוא הכרחי מכיוון שכל אצווה של סחורה מיובאת צריכה תעודת בדיקה לפני שחרורן במכס. השלב השלישי הוא האריזה והמשלוח.

תדעו שיבוא ספות מסין זו משימה לא פשוטה. ישנם אתגרים רבים שיכולים להתעורר כאשר עושים זאת, אך עם עזרה של חברה מקצועית, זה תמיד יותר קל.

אילו מוצרים ניתן לייבא מסין

ייבוא מוצרים אינו מוגבל רק למוצרים מוגמרים.

סין מספקת מגוון גדול של מוצרים שניתן לייבא למדינה שלך. המוצרים נעים בין מזון לביגוד ועוד.

רשימת המוצרים הזמינים לייבוא מסין כל כך מגוונת, שיכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל. סוגי הסחורה משתנים מאוד בהתאם למוצר, אך חלק מהפריטים נפוצים יותר מאחרים, בגדים הם אחת הסחורות הפופולריות ביותר המיובאות מסין בשל הרבגוניות והמחיר היחסי שלה בהשוואה ליבוא אחר.

מה כדאי לייבא מסין

הסחר בין סין למדינות אחרות תמיד מועיל לשני הצדדים, אבל מה עלינו לייבא מסין? הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

– טקסטיל: תעשיית הטקסטיל הייתה אחת מהתעשיות המסורתיות בסין. מלבד משי, סוודרים, חומרי כותנה מיוצרים כולם על ידי יצרנים סיניים באיכות גבוהה.

– טכנולוגיה: אם אתם מחפשים מכשירים אלקטרוניים או רכיבי סמארטפון, אז תוכלו למצוא כאן הרבה מוצרים טובים במחירים נוחים.

– אוכל: יש כל כך הרבה אוכל טעים לבחירה בסין. המטבח הסיני כל כך מגוון עם טעמים וטעמים שונים.

 

יעילות ייבוא של מוצרים מסין

עם הזמינות של כוח עבודה זול וסחר במהירות מסחררת, מעולם לא היה קל יותר לייבא קניות לבית בסין. עם העלייה בפופולריות שלו, חברות קטנות ובינוניות רבות מתמודדות עם בעיות עם אתרי מסחר אלקטרוני לא רק בגלל שקשה להשתמש בהם, אלא גם בגלל שזה יכול להרתיע בעלי עסקים קטנים שאינם מבינים את התהליך. הסיבה לכך היא כמה מסובך וגוזל זמן ייבוא מוצרים מסין יכול להיות. בשביל זה אנו כאן כדי לעזור לכם

 

בין לקוחותינו