קניות לבית מסין

הליוס סחר בינלאומי בע”מ הכתובת שלכם לרכש מסין

מי מאיתנו לא גילה יום אחד את אלי אקספרס או אליבאבא ושאר האתרים הסיניים והתחיל להבין את פערי המחירים המוגזמים בכל המוצרים הקיימים בין המחירים הישראליים למחירים הסיניים.

אז יש שניסו גם להזמין מהאתרים הסיניים ביגוד הנעלה, צעצועים לילדים, כלים ומה לא. ונכון חלקם באיכות טובה וחלקם באיכות וברמה ירודה. מה שמביא את כולם למסקנה שגם בסין צריך לדעת איפה לקנות ומה לקנות ועל איזה חומרים אסור להתפשר.

ולאילו מבינינו שלא נרגעו מפערי המחירים בקניות לבית מסין, לבטח גם ניסו להזמין דברים קצת פחות שגרתיים מאתר אינטרנטי כמו ציוד וחלקים למחשב, כלים ופיצ’ארים חדשים למטבח ואפילו מוצרי חשמל.

כך או כך כאשר מגיעים לרכישות יותר רציניות כמו ריהוט וחומרי שיפוץ כבר נהיה בלתי אפשרי להזמין בקליק מאתר סיני מכיון שעלויות שילוח המוגזמות מרתיעות וחוסר היכולת לדעת בוודאות את איכות החומרים. אז שמזמינים מגן לאייפון בפחות מדולר אנחנו מוכנים לקחת את הסיכון שהוא לא יהיה איכותי כמו שציפינו אבל בקניות לבית מסין כבר נדרש מיומנות אחרת.

אז מה האופציות? 

ראשית כאשר מדובר במוצרים בודדים שאנחנו מעוניינים לקבל עבורם מחיר טוב יותר באותו איכות ודגמים מיוחדים או בעיצוב אישי בהחלט ניתן לעשות זאת מישראל דרך חברת יבוא שתעשה את כל הבדיקות והניירות הדרושות בעבורכם.

שנית, כאשר נדרשים יותר מכמה פריטים בודדים בין אם מדובר בעיצוב כולל לבית או שיפוץ העסק כבר כדאי לקחת חברת לוי ולצאת איתה לסין למסע קניות בחוויה אחרת. 

בין אם אתם מזמינים מהארץ ובין אם אתם מחליטים לצאת לסין חשוב לקחת חברה מלווה שמבינה איך לעשות את התהליך נכון.

אז אם בחרת לצאת לסין, הליוס תלווה אתכם בכל השלבים החל מהשלבים הטכניים של הטיסה והשהות, ועד הנגשת החנויות והמפעלים הנכונים שכבר נבדקו על ידי הליוס ועומדים בתקני איכות וזמני אספקה הנדרשים, הלויי חשוב ויחסוך ממכם את שלבי המשא ומתן מול ספקים סינים בנושא למחירים המבוקשים וזמני השילוח, מציאת כל מוצר וריהוט במקום הנכון מבלי להאבד במגוון הרחב, יצאה עם תוכנית עבודה מסודרת ותקציב מוכן מראש לגובה הרכישות, שבסופו של מסע הליוס תדאג שהמוצרים שרכשתם יגעו בבטחה ובלי עיכובים בנמלים עד לבית.

בין לקוחותינו