קניית מוצרים מסין

הליוס סחר בינלאומי בע”מ הכתובת שלכם לרכש מסין

העולם הפך להיות כפר גלובלי קטן. ניתן היום להגיע לכל מקום, לתקשר עם כל אדם בכל מקום, לקנות כל דבר מכל מקום ולהתחדש בכל מוצר מכל מקום בעולם. אחד השווקים הגדולים, החזקים והמסקרנים בעולם הוא השוק הסיני. סין, מדינה ענקית עם כוח עבודה חזק מאוד וקדמה טכנולוגית מרשימה, מציגה את אחד השווקים החזקים והבטוחים בעולם. אין ספור חברות מאין ספור תחומים מפעילות את קו הייצור שלהן מסין והמחירים ללא השוואה ביחס לסטנדרט המחירים בשווקי ארצות הברית או אירופה. מבחינת איכות, השוק הסיני הפך להיות שוק עם בקרת איכות גבוהה ובלתי מתפשרת, מה שמאפשר חוויית קניה בטוחה ואמינה לאורך זמן.

קניית מוצרים מסין – איך זה עובד

כאמור, סין מייצרת כמות משמעותית מאוד מהתצרוכת בתעשייה העולמית. בין כשמדובר בביגוד, בין כשמדובר במוצרי טקסטיל, בין שמדובר בצעצועים, בין כשמדובר בכלים לבית, וכמובן כשמדובר ברכבים, ריהוט על כל סוגיו ומכשירים חשמליים. הכוח של סין מתבטא הן בכוח העבודה הגדול מאוד שעומד לרשותה, הן בעלויות זולות יותר בכוח העבודה והן בקדמה טכנולוגית משמעותית. עם השנים, התעשייה הסינית נפתחה להתנהלות גם מול גורמים פרטיים ולא רק מול חברות ענק שניהלו את פס הייצור שלהן מסין. אחת ההשלכות המשמעותיות למהלך זה התבטאה ביכולת לנהל מערכת יבוא אישי למוצרים מסין. למשל, אדם שמעוניין בייבוא תכולת בית מסין. ייבוא תכולת בית מסין כולל בתוכו המוני מוצרים הממלאים תכולת כל בית. תכולת בית כוללת בתוכה: מיטות, ארונות, רהיטי מטבח, כלים חשמליים, כלים סניטריים, ועד שטיחים ואקססוריס. על מנת לייבא תכולת דירה מסין ישנו צורך לבצע אינטגרציה בין מספר מפעלים, יכולת שינוע, אחסון ומשלוח לישראל. 

קניית מוצרים מסין – לדעת איך להתנהל

קניית מוצרים מסין נותנת אפשרויות רבות מבחינת חיסכון בכסף, חיסכון בזמן והיצע בלתי נגמר של מוצרים, לצד זאת ישנן גם מורכבויות מובנות כדוגמת היכולת להתנהל מול גורמים סיניים והאם לנהל הכול מרחוק או לנסוע לסין ולנהל הכול משם. הליוס יבוא אישי מציעים לכם פתרון מלא לכל הלבטים, הליוס מאפשרים לכם יבוא אישי מסין בראש שקט עם משרדים בסין שמקושרים לכל מפעלי התעשייה, מה שמקצר את הליכי ההזמנה מחד ומאפשר ביטחון באיכות ההזמנה מאידך. 

בין לקוחותינו